Nadmierna potliwość po izotretynoinie

Dzień dobry. Moje pytanie dotyczy nadpotliwości. Przez 2 miesiące przyjmowałam izotretynoinę (łącznie ok. 1/3 docelowej dawki), przerwałam z powodu skutków ubocznych m.in. wzmożonego pocenia skóry twarzy i głowy (włosów). Od tego czasu minęły 2 miesiące, a ja nadal pocę się bardzo w ww. miejscach, natomiast nie pocę się w ogóle pod pachami, gdzie intensywnie pociłam się "od zawsze". Ok miesiąca temu odstawiłam też tabletki antykoncepcyjne. Skąd ta zmiana w miejscu pocenia? Tak już będzie?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa, po badaniu bedzie można coś więcej powiedzieć.