Nadmierna potliwość w dusznych pomieszczeniach

Mam 22 lata i duży problem z nadmierną potliwością. Objawia się on gdy jestem w dusznym pomieszczeniu, np. podczas czekania na ustny egzamin na studiach, gdy na korytarzu stoi ~100 osób, muszę co chwilę iść do okna się dotlenić a i tak głowa zlewa się potem bardzo szybko, oraz podczas wysiłku fizycznego - 15 minut gry w piłkę wystarczy, by dosłownie ze mnie kapało. Czytałem, że może to mieć związek ze zbyt dużym ciśnieniem - mam 135/78, czy to prawidłowe ciśnienie w moim wieku?

Lek. Tomasz Budlewski

tak. prawidłowe. proponuję udac się do lekarza dermatologa,po badaniu bedzie mozna zalecic odpowiednia diagnostyke.