Nadmierne pulsowanie krwi w aortach szyjnych

nADMIEERNE PULSOWANIE KRWI W AORTQACH SZYJNYCH CZUJE JAK PULSUJE MI KREW W AORTACH SZYJNYCH GDY LEŻE I SIEDZĘ PRZY KOMPUTERZE BO TAKĄ MAM PRACE ALBO SIEDZĘ PRZY STOLE ALBO W SAMOCHODZIE ALBO SPACERUJE JESTEM CHORY NA MAL-FORMACJE NACZYNIOWĄ TĘTNICO ŻYLNĄ PRAWEJ PÓŁKULI MÓZGU JESTEM PO 6 OPERACJACH WSTAWIENIU STYMULATORA MÓZGU CZY TO MOŻE BYĆ COŚ MIEĆ WSPÓLNEGO Z MOJĄ CHOROBĄ BO TEN PULS KRWI W AORTACH W SZYI BARDZO MI PRZESZKADZA W PRACY I W ZAŚNIĘCIU CZY TO COŚ POWAŻNEGO??

Piotr Jurczyk

Witam. Podawane przez Pana tętnienie obu tętnic szyjnych (rozumiem że symetrycznie) nie wydaje się mieć związku z Pana chorobą. Czy był Pan kiedyś badany przez kardiologa w kierunku obecności wady serca? Do rozważenia. A może jest Pan szczupłą osobą, u której naczynia przebiegają płytko pod skórą? Pozdrawiam.