Najlepszy środek na trądzik dostępny w Polsce

Witam mam pytanie ostatnio byłam na oczyszczaniu manualnym twarzy kosmetyczka stwierdziła ze najprawdopodobniej mam cerę wrażliwa atopowa i jeszcze podejrzewa u mnie trądzik różowaty bo mama zaczerwienione policzki w sumie czytałam na internecie ze to wskazuje ze tak może być .Mama prośbę jaki najlepszy środek jest na trądzik dostępny w aptece .Z góry dziękuję słyszałam ze dobry jest Iwostin Rosacin na noc lub dzień

Szanowna Pani , proszę zweryfikować rozpoznanie u lekarza dermatologa. Być może ma Pani cerę naczynkową i w chwili obecnej wystarczą zabiegi IPL.
Pozdrawiam
Ewa Rybicka

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Pani skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na trądzik różowaty jest Laser IPL na wyciszenie gry naczyniowej oraz zostanie dobrana kuracja lekowa doustna i do stosowania na skórę.