Naprężanie członka u 3-letniego dziecka

Witam, Piszę z takim małym problemem u synka. Synek ma niecałe 3 lata i od kilku dni zauważyłam, że w ciągu dnia ściąga majtki, siusiak mu się napręży, a go to boli. Po chwili wszystko zanika i jest ok. Może to być coś poważnego? Przyznam, że od urodzenia tylko raz mu ściągłam napletek. Proszę o konkretną radę, co mam z tym zrobić i do jakiego lekarza się udać. Pozdrawiam. Anna

Milena Lubowicz

Proszę udać się do pediatry, który oceni czy jest problem z odciąganiem napletka i czy to może powodować dolegliwości.
Pozdrawiam