Nerwowość u 2,5-miesięcznej córki

Moja dwu i pół miesięczna córeczka przy karmieniu się bardzo denerwuje.Złapie puszcza i krzyczy złapie i krzyczy co kilka lykow wcześniej nie było problemu a teraz krzyczy pręży się wygina a ewidentnie chce jeść bo puszcza krzyknie i szuka. Piersi jaką może być tego przyczyną ?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyny tego typu objawów mogą być różne. Proszę udać się do pediatry. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.