Płacz podczas karmienia piersią u 11-tygodniowej córki

Witam, moja 11-tygodniowa córka strasznie się kreci, wygina, płacze przy karmieniu piersią. Po przystawieniu chwyta piers po chwili ją puszcza a zaraz panicznie jej szuka spowrotem, albo sie uspokoi i zasnie przy piersi ale czesciej puszcza piers, odwraca sie i rozglada a pochwili placze bo jest nadal glodna i o ponownym przystawieniu nie ma mowy, zaczyna sie krzyk, placz. Po wzieciu na rece poplakuje i zasypia ze zmęczenia nie dojedzona. Budzi sie po jakims czasie i ssie rączkę i na spiocha zje

Lek. Katarzyna Szymczak

Radzę skontaktować się z pediatrą, czy poza problemami z karmieniem występują inne objawy? Jak dziecko przyrasta na wadze? Być może ma kolkę.
Pozdrawiam