Niemiecki odpowiednik maści Triderm

Poszukuje odpowiednika maści TRIDERM najlepiej produkcji niemieckiej (gdyż nie przebywam obecnie w kraju), dodam że wolałabym coś bez recepty bo z tego co mi wiadomo tridem jest na receptę .Bardzo proszę o jakieś informacje. Z góry dziękuje
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam! Skład preparatu Triderm to Betamethasonum, Clotrimazolum, Gentamicinum. Proszę zapytać w aptece o preparat o podobnym składzie. Niewykluczone, iż do zakupu leku konieczna będzie recepta.