Ocenienie wyników badania MR kręgów szyjnych

Dzien dobry. Bardzo prosze oocene wyniku badania MR kregow szyjnych. Podchrzestna zwyrodnieniowa przebudowa trzonow C/5/6/7. Zmiany zwyrodnieniowo wytworcze na krawedziachtrzonow ze zwerzeniem m-k. Duza okrezna wypuklina krazka m-k C5/6 z modelacja worka oponowego i zwezeniem obu otworow m-k, z mozliwoscia ucisku na korzen nerwowy. Redukcja rezerwy kanalu kregowego na poziomach C/5/6/7.Czasem boli kark, lub glowa. Czy powinnam teraz poddac sie operacji? Tak sugeruje moj lekarz.......

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania cieżko sie wypowiedziec. Proponuje kierować sie zaleceniami lekarza badajacego.