Opuchlizna i bóle ręki po urazie palca

Witam jakiś miesiąc temu zgłosiłam się do szpita ze zbitym palcem pan Doktor zobaczył i tylko powiedział złamania nie ma można jechać do domu . I teraz po miesiącu ten sam palec mnie tak boli ze szklanki nie mogę utrzymać i ręką puchnie aż do nadgarska . Czy muszę się gdzieś jechać do innego lekarza czy to musi być o gipsie ? Dziękuję za odpowiedzi

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Warto zgłosić się do lekarza w takiej sytuacji.

Witam serdecznie
Miesiąc jest zbyt długim okresem rekonwalescencji palca po zbiciu, radziła bym zrobić prześwietlenie i upewnić się co się dzieje .