Opuchlizna i problemy z poruszaniem ręką

Witam , od pol roku mam problem z reka , caly czas mam ja spuchnieta i ciezko mi jest nia poruszac , a do tego caly czas mne piecze , tak jakby miala ,, goraczke " . Nawet nie moge juz spac na prawym boku przez ta reke. Czy moglby Pan mi powiedziec co to moze byc? Bo mieszkam za granica a tutaj lekarze daja na wszystko paracetamol.

Renata GrzechociĹska

Niestety bez badania klinicznego nie jestem w stanie postawić przybliżonej diagnozy. Należy udać się do lekarza.