Po jakim czasie od usunięcia tłuszczaka pod powięzią można rozpocząć aktywność fizyczną?

Witam, jestem po usunięciu tłuszczaka pod powięzią, rana ma ok. 7 cm. Po jakim czasie można zacząć normalną aktywność fizyczną ? I czy grozi to zaburzeniem gojenia się blizny ?

Nie znam lokalizacji tłuszczaka , jego wielkości , zakresu , przebiegu ani efektu końcowego operacji - nie mogę wiec powiedzieć nic autorytatywnego!!! PROSZĘ OMÓWIĆ SPRAWĘ Z OPERATOREM!!! zż