Podejrzenie męża o zdradę

Witam. Mam wazne dla mnie pytanie. Intuicja podpowiada mi ,ze maz mnie zdradza. Ale on zaprzecza ,a ja nie mam na to dowodow ,poza mowa jego ciala.... Od dwoch lat praktycznie nie sypiamy ze soba:( Moze zrobil sie aseksualny.Rozmowy z nim nic nie daja,doslownie zmienia sie na pare dni,a potem to samo.Ostatnio zdziwila mnie jego agresywna reakcja na moj zarzut co do nadgodzin,na ktore jezdzi (ale paska z wyplaty mi nie pokazuje)Czy jego reakcja jest dowodem na to ,ze ma cos na sumieniu?

Mgr Ewa Wójcik Psychologia

Szanowna Pani, nie wiem czy da sie tak po prostu tutaj zaradzic. Jeśli nie wspolzyjecie bo maż zrobic sie aseksualny dla Pani, to jego potzreby seksualne nie znikneły w zwiazku z tym. Warto sie tej sprawie przyjzec, moze skorzystac z terapii par lub porady seksuologa?
Domysły niczego nie załatwia. Jeśli traci Pani poczucie bezpieczenstwa i zaufanie, warto cos z tym zrobic. Pozdrawiam!

Zachęcam do udziału w terapii par. Pani wypowiedź sugeruje również inne problemy, które mogą niszczyć Wasz związek.