Pomoc w ustaleniu daty zapłodnienia

witam 7 Stycznia 2013r. Byłam u lekarza i stwierdził, ze jestem w ciazy w 7 tygodniu. Ponieważ miesiaczke miałam w dniach 18 do 23 kazdego miasiaca nie raz bywalo ze 17-22, przewaznie trwała ona 5 dni, w ktorym miesiacu mogłam zajasc w ciazy i w jakich dniach

Lek. Marta Gryszkiewicz

Zakładając, że miesiączkowała Pani regularnie i ostatnia miesiączka przed ciążą była 17.11.2012, to owulacja miała miejsce 01.12.2012, a do zapłodnienia doszło z największym prawdopodobieństwem między 28.11, a 05.12.2012.