Poziom ALAT i ASPAT po toksycznym uszkodzeniu wątroby

Mężczyzna, 30 lat, Mrągowo w 2008r. miałem toksyczne uszkodzenie wątroby hyperlipidemia mieszana Biochemia:na początku miałem AspAT 774 po 7 dniach w szpitalu miałem juz 204 ALAT w tej samiej kolejności najpierw 183 po 7dn 99 cholesterol 488,3glicerydy 354 HDL25 LDL410Bilirubina jak wczesniej najpierw 10,47 a po 7 dn 2,30 no i GGTP na początku 2110 a po 7dn 1048 i powiem szczerze dopiero w tym roku robiłem badania i alat o 10 podwyższony a AspAt o 20 PYTANIE czy wszystko wraca do normy

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisał Pan jakie są konkretnie wartości aktualnych wyników badań. Sugeruję, by wykonane wyniki ocenić lekarz POZ, ew. specjalista gastrolog.