Problem z oddychaniem, chrapanie i zatkany nos u 7-latka

Witam.Moje pytanie dotyczy mojego 7 letniego synka.Ma problemy z oddychaniem głównie w nocy i na wznak,teraz w lutym lekarze(konsultowałam z wieloma) podjęli decyzję o usunięciu trzeciego migdałka,bezdechy ustały ale problem z oddychaniem,chrapanie wrażenie zatkanego noska zostało.Dodam że synek po zjedzeniu nawet małej ilości pokarmu bardzo głośno beka,nie wiem czy jest to związane z tym że tak głośno chrapie 3 lata termu miał robioną endoskopię bo ciągle bolał go brzuch.Można to łączyć?

Nie męcz już tego dziecka, Daj mu szansę normalnego życia. Usuń ten trzeci migdałek w dobrym ośrodku laryngologii dziecięcej. pOZDRÓW TYCH WIELU KONSULTANTÓW.