Jak możemy wyleczyć nieżyt nosa mimo usunięcia migdałka?

Dzien dobry. Moj syn ma 5 lat, pol roku temu mial usuniety trzeci migdalek. Nawet po usunieciu migdalka niezyt nosa pozostal. Do tego doszly nawracajace katary i chrapanie. W nosie po obu stronach widac narosla, prY wiekszym wysilku fizycznym jest problem z oddychaniem przez nos. Mieszkamy w Niemczech. Laryngolog zaleca tylko cieple inhalacje, ktore nie pomagaja. Narosla nawet urosly bardziej. Jak moge pomoc dziecku prosze o rade

Poradzę ale muszę dziecko zbadać. Prawdopodobnie niedokładnie usunięty trzeci migdałek odrósł i należy go ponownie, dokładnie usunąć. Żądajcie endoskopii jamy nosowo gardłowej i ponownego usunięcia tego odrostu.