Problem z własną orientacją seksualną

Witam, od dłuższego czasu mam problem z własną orientacją seksualną. Zawsze podobali mi się chłopcy. Miałam chłopaka z którym będąc czułam się dobrze - tak jak powinna się czuć kobieta z mężczyzną. Ponadto w dwóch byłam szczerze zakochana. Jednak od około półotora roku nie mam żadnego obiektu zainteresowań. Wydaję mi się to dziwne, że ABSOLUTNIE ŻADNYM chłopakiem nie jestem zainteresowana. Wtedy zrodziło się we mnie ziarenko myśli, że jestem homo, mimo, że nigdy wcześniej by mi to przez myśl.

No cóż, niestety nie ma wielu obiektów męskich godnych zainteresowania, jeśli jest się wymagającą i nie idącą na duże kompromisy...
Na marginesie warto zauważyć, że nie jesteśmy osobami w 100% heteroseksualnymi, pewien "biseksualizm" jest u obu płci. Zauważalne jest to u pań bardziej, bo panowie tłumią takie "pierwiastki".
Nie jest tajemnicą, że mężczyźni walczący z gejami, homofobi - bywają "krypto-gejami"...
Taka psychologiczna rzeczywistość.
W historii w krucjatach przeciwko masturbacji chłopców przodowali "nałogowi masturbanci dużego formatu...".
Jest to tzw. mechanizm projekcji...
Pozdrawiam. JW, Poznań.