Problemy hormonalne u 24-latka

Witam , jestem mezczyzna w wieku 24 lat, mam problemy hormonalne ,hiperprolaktynemie(leczona ze skutkiem bromergonem) i przy tej hiperprolaktynemi wystapil hipogonadyzm wtorny,chce sie dowiedziec czy mam ginekomestie : wynik usg piersi: oba sutki o budowie tluszczowej z utkaniem wloknistym w kwadrantach gorno-zewnetrznych,brak zmian ogniskowych,wezly chloinne dolow pachowych niepowiekszone. Czy taki opis wskazuje na ginekomastie czy lipomastie?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie samego wyniku badania USG nie można rozpoznać ginekomastii. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.