Problemy skórne na twarzy a przyjmowanie leku Heparegen

Witam,mam 57 lat i od kilku miesięcy mam problemy skorne twarzy ,przez całe życie nie miałam żadnych problemów,teraz mam czerwony nos,czoło i policzki,pod skórą mam bolące grudki,nie da się ich wycisnąć,jest coraz gorzej,mam wrażenie ,że zaczęło się od momentu brania Heparegenu,proszę o pomoc,co mam robić.Pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Niestety bez obejrzenia zmian nie da się postawić diagnozy, radzę skonsultować się z dermatologiem.
Pozdrawiam