Problemy z długością stosunku u partnera

Witam, mam problem,ponieważ mój partner podczas stosunku bardzo szybko " maleje" albo bardzo szybko dochodzi. Jestem z nim od 2 miesięcy, wcześniej nie miał dziewczyny od ok. roku. Mówi, że wcześniej nie miał takich problemów. Nie ukrywam, że przeszkadza mi ta sytuacja, jednak on nie chce iść do lekarza. Wiem, że mój chłopak się masturbuje, nie wiem dokładnie jak często, czy to ma jakiś wpływ? I długo pracuje. Proszę o poradę.

Jeśli będzie Pani delikatna, ale bardzo konsekwentna - to partner pójdzie do specjalisty.
W Krakowie przyjmuje dr A.Sipiński (przyjeżdża z Katowic).
Pozdrawiam. JW, seksuologia.org.pl, Poznań.