Problemy z erekcją i uzależnienie od masturbacji

Witam mam 27 Lat. wystepuje u mnie brak erekcji od 13roku zycia masturbowalem sie codziennie kilka lat temu poznalem kobiete ktora bardzo mnie pociagala lecz pierwsza proba stosunku nie udala sie bylem bardzo zestresowany.bylem z nia przez 2 lata przez ten czas niewiele mielismy udanych stosunkow ale nadal uczestniczyla masturbacja,zwiazek nie wygladal dobrze bylo duzo klutni stresu i zazdrosci,zostawila mnie.po 2 letniej przerwie poznalem nowa partnerke z ktora jestem aktualnie,od roku.zwiazek

Dzień dobry!

Utrwalone nawyki masturbacyjne, przeżywanie stresu i lęku przy próbach współżycia i długotrwałe ocenianie siebie, swojego związku i życia seksualnego, jako nieudane, często jest powodem zaburzeń erekcji. Polecam wizytę u seksuologa oraz podjęcie psychoterapii.

Pozdrawiam!