Problem z erekcją a częsta masturbacja

Witam mam 20 lat jestem prawiczkiem często się masturbowalem nawet 4 razy pod rząd i to tak na siłę z nudów xd ale ostatnio to raz w tygodniu i byłem u prostytutki ale mi nie stanął wiem może stres ale może jakieś tabletki mi Pomogą proszę o pomoc Jestem już zapisany do urologa, czy lekarz będzie mi mierzył penisa czy coś?

Dzień dobry!

Jednorazowy brak wzwodu w sytuacji intymnej, szczególnie przy pierwszym kontakcie w życiu, przeważnie nie wskazuje na żadnego rodzaju zaburzenia i nie wymaga leczenia farmakologicznego. Najczęściej wiąże się z napięciem emocjonalnym wywołanym właśnie sytuacją inicjacji. Warto skonsultować się z lekarzem, jeśli sytuacja będzie się powtarzać. Przeważnie przy rozpoczęciu regularnego współżycia, z pozytywnym nastawieniem i cierpliwością sytuacja samoistnie ulega poprawie. Nie mniej jednak, utrwalone nawyki masturbacyjne mogą mieć swoje negatywne konsekwencje.
Badanie urologiczne może, ale nie musi wiązać się z badaniem fizykalnym. Wszystko zależy od przeprowadzonego wywiadu, zgłaszanych przez Pana objawów itp.

Pozdrawiam!