Problemy z osiągnięciem pełnego wzwodu przy dziewczynie

Mam problem gdy jestem z dziweczyną nie osiągam pełnego wzwodu myślałem że to przez masturbacje i nie robiłem tego tydzień i przez ten tydzień miałem takie momęty że jak zaczynałem myśleć o niej to osiągałem pełny wzwód lecz przy niej nie wiem co sie działo nie pale nie zażywam żadnych suplmenetów co robić aby wzwód był pełny?

Proszę zbadać stężenie testosteronu. Jeśli będzie prawidłowe i nie ma Pan innych zaburzeń, to prawdopodobnie jest tu podłoże psychologiczne zaburzeń. Może Pan zastosować któryś z preparatów poprawiających erekcję, sprzedawanych bez recepty np. Permen.

Warto zastanowić się, jak Wam jest ze sobą? Może są jakieś napięcia?Jak ona na to reaguje? Czy zaczyna się pan denerwować, "że się nie uda"? Może jest pan przemęczony, może pana fantazje przy masturbacji znacznie odbiegały od takiego źródła podniecenia, jakim jest Pana dziewczyna? O tym wszystkim warto pogadać z seksuologiem, psychologiem. Wielu młodych mężczyzn ma takie problemy o nie należy z tego robić dramatu. Nie śpieszcie się w seksie, to przecież nie chodzi tylko o wzwód i wprowadzenie penisa do pochwy. Pobawcie się sobą, swoją nagością, swoim ciałem, niech ona tez Pana pomasturbuje a Pan ją. Wyluzujcie, nie traktujcie seksu za poważnie - to przyjemność, a erekcja to tylko dodatek. Przeczytajcie ten post razem, idźcie na imprezę, napijcie się wina o dajcie sobie w łóżku radość, miłość, wzajemną troskę - na pewno wszystko będzie dobrze!