Prośba o analizę wyników badań hormonalnych 18-latki

Witam , odebrałam wyniki 18 -letniej córki :testosteron wolny-7,45 pg/ml(3 dzień cyklu) ;17-hydroksyprogesteron -4,38 ng/ml( 22 d.c.) ;progesteron-3,29 ng/ml(22 d.c) ;prolaktyna - 13,25 ng/ml(22 d.c); dhea-so4- 622,10 ug/ml( 3 d.c) ;androstendion- 5,85 ng/ml ; fsh- 6,79 mlu/ml ; estradiol - 78,85 pg/ml ; testosteron - 77,11 ng/mltsh- 1,5 ulu/ml. Bardzo proszę o interpretację wyników, wizytę u endokrynologa mamy dopiero za dwa miesiace

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Poziom testosteronu jest podwyższony. Pozostałe wyniki badań wydają się być prawidłowe. Proszę udać się na wizytę do specjalisty endokrynologa w umówionym terminie.