Pryszcz z białą zawartością

Witam,wczoraj zauważyłam na prawej brodawce syfek z białą zawartością. Wycisłam go i teraz jest czerwona kropka,jak w przypadku zwykłego syfka.Nigdy wcześniej nie miałam takich rzeczy,czy to jest normalna sprawa?

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Proszę obserwować zmianę. Ponieważ zmiana pojawiła się na brodawce, warto aby zmiany na skórze obejrzał i ocenił lekarz dermatolog. Na przyszłość proszę nie rozdrapywać ani nie wyciskać zmian na skórze - takie postępowanie może grozić nadkażeniem bakteryjnym i spowodować problemy z gojeniem rany. Pozdrawiam.