Przez jaki czas najkrócej można stosować Asertin?

witam. Jaki jest najkrótszy okres brania asertinu? dziękuję,pozdrawiam.

Witam!
Przymusu brania jakiegoś leku nie ma! Jeżeli chodzi o Asertin, to zalecane jest podawanie przez min. sześć miesięcy. Pierwsze oznaki działania pojawiają się zazwyczaj po 2-4 tygodniach (bywa i dłużej), natomiast półroczne leczenie ma zmniejszać ryzyko nawrotu. Nie należy gwałtownie odstawiać!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.