Przyczyny nawracających upławów u 38-latki

hi, moj problem to uplawy,prawie od roku,o zabarwieniu soltym,wodniste ,dosyc obfite ,kilkakrotnie musze zmieniac wkladke w ciagu dnia. chorob wenerycznych nie mam grzybicy tez nie,dzisiaj dostalam wynik,jest ok. czesto boli mnie brzuch tak jakby jajniki i z tylu plecy. Cytologie moge zrobic dopiero za rok,bo taki jest przepis w tym kraju. lekarz pierwszego kontaktu nie widzi zadnego problemu ani potrzeby skierowac mnie na inne badania. robie plukanki np tantum rosa ,wyplywaja rozne rzeczy

Lek. Tomasz Budlewski

Z powyższymi objawami proszę udać się do ginekologa. Bez badania nie wiele więcej mogę pomóc. Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć.