Silny ból nad pępkiem i pod piersiami

Witam, od dwóch dni najsilajacy się bol nad pepekiem a pod piersiami..po środku..strasznie boli..jakie leki mi pomogą? Proszę o pomoc.

Witam,

Proponuje udac sie na konsultacje do internisty ktory zbierze dokaldny wywiad i przeprowadzi badanie fizykalne, prezdstawione przez Pania informacje sa niewystarczajace.

Pozdrawiam

Krzysztof Gryga