Silny ból nóg, skurcze i sztywność a Parkinson po udarze

witam, jestem chora na parkinsonizm prawdopodobnie po udarze. przyjmuję madoparco 3 godzine 250 mg + nironowo 1 xdz 8 mg.leki działają około 1,5 godziny.co mogę wziąć dzisiaj żebym mogła spędzić Wigilię z rodziną.to znaczy jak wezmę proszki o 18.00 to z trudem wyjdę z domu o 18.45 zanim dojadę do rodziny i staniemy przy stole ja już nie jestem w stanie utrzymać si,ę na nogach ( sil ny ból nóg, skurcze, sztywność) Bardzo proszę o poradę Ela M.

Aleksander Ropielewski

Zbyt mało znam Pani sytuację kliniczną aby moja odpowiedź mogła być traktowana jako jednoznaczna. W takich sytuacjach zmienia się dawkowanie, tzn. przyjmuje mniejszą dawkę a częściej i z wyprzedzeniem. Nie podejmę się jednak "ustawienia" Pani leczenia ponieważ zbyt mało mam informacji na tema Pani stanu klinicznego.