Skrzywienie nosa a krzywa przegroda

Sz. P. Doktorze, Czyli za skrzywienie tej części nosa nie odpowiada krzywa przegroda? http://zapodaj.net/a55debfccc315.png.html tu potrzebna jest już interwencja chirurga plastyka? Pytam się ponieważ chciałbym mieć pewność, że septoplastyka została przeprowadzona OK bo jedna z pielęgniarek stwierdziła, że coś jest nie tak - że to powinno się wyprostować po septoplastyce. Czyli to krzywe to słupek nosa?

Szanowny Panie, aby udzielić kompetentnej odpowiedzi proszę o przesłanie prywatnie zdjęć tylko wtedy będę mógł wstępnie ocenić co należy zrobić jak pomóc
kontakt@drjaworowski.pl