Stan po operacji przepukliny pępkowej z martwicą worka przepuklinowego

Witam jestem miesiąc po operacji przepuchliny pepkowej była martwica worka przepuchlinowego i pepka przedwczoraj wyczółam centymetrowe zgrubienie z którego wylatuje żółty wodnisty płyn byłam wczoraj u lekarza który to kawałek przecioł wydzielina nadal dosc mocno leci czy to jest bardzo grozne ?czy bedzie wymagalny powrót do szpitala w niektórych miejscach rana juz sie zablizniła

Nie, na pewno taki stan nie będzie wymagał hospitalizacji. Skoro płyn surowiczy swobodnie wypływa, jest żółty i wodnisty nie ma powodu do niepokoju. Zapewne samoistnie, powoli przestanie ciec, a rana zasklepi się i zabliźni. Trzeba wykonywać zalecenia lekarskie, a wszystko się wygoi. Nie ma powodu do niepokoju.