Stan zapalny rany na ustach

Witam Mam pytanie dotyczące rany na ustach Wczoraj spadłam z łóżka mam bardzo mocny sen w nocy czasami zagryzam wargi i niestety spadłam z łóżka i tak sibie przegryzam wargę dolna ze mam stan zapalny pojawla sie ropa usta sa z 10x razy większe płucze wida utleniona i smaruje sacholem , jest jeszcze krew w formie strupa z zewnatrz a wewnątrz ropa , mam wrażenie ze cos sie poprawia ale czy moze zostac blizna ? Czy mozna czymś juz dzislac aby temu zapobiec ?? Pozdrawiam

Magdalena StusiĹska

Niestety, po takim ugryzieniu może zostać blizna. Jeśli rana rzeczywiście nie goi się czysto proszę skonsultować się z chirurgiem.

Jeśli pozostanie blizna to po zagojeniu proszę odwiedzić specjalistę medycyny estetycznej i lekarz dobierze zabiegi aby bliznę zniwelować, bądź spłycić, warto teraz udać sie do lekarza aby obejrzał czy nie ma jakiegoś zakażenia rany.