Blizna na policzku po stanie zapalnym zęba

Witam,jako mloda dziewczyna,mialam stan zapalny zeba,okostnej ktory wyszedl mi na zewnątrz twarzy,mialam 19 lat teraz 38,zostal mi dolek i brzydka blizna na twarzy,ktorej sie wstydze,nosze duze szale,bluzy z wysokim kolnierzem zeby tylko jak najmniej byla widoczna,czy istnieje jakis sposob na splycenie,pozbycie sie tej blizny???moze operacja plastyczna?pozdrawiam

Istnieją różne metody korekcji blizn, jej chirurgiczna plastyka jest opcją skrajną ( i proszę pamiętać, że po niej również pozostanie blizna). Osobiście polecam serię zabiegów laserem frakcyjnym CO2. Oczywiście najlepsza dla Pani metoda może zostać dobrana dopiero podczas konsultacji.

Można spłycić bliznę za pomocą lasera lub peelingów medycznych, jednak najpierw należy ją skonsultować u lekarza medycyny estetycznej lub dermatologa.