Stosowanie Epiduo na trądzik

mam trądzik na linii żuchwy i kiedy pierwsza noc posmarowałem sie epiduo to trochę wyjechałam żelem na szyje. Po jednej nocy z epiduo obudziłam sie z mnóstwem zaskórników na szyi i 2 pryszczami. Dodam ze wcześniej miałam czysta szyje! Czy powinnam teraz używać epiduo na szyje, czy powinnam nic z tym nie robić? Może to reakcja uczuleniową?

Lek. Tomasz Budlewski

Możliwe, że tak proszę skontaktować się z lekarzem który przepisał maść bez zobaczenia zmian nie da się określić ich przyczyny