Stosowanie leków na nadciśnienie i badanie ciśnienia

Witam biorę leki na nadciśnienie mialem ciśnienie 170/100 czasem wyższe.biore tertensif i prestarium teraz od dwóch dni rano lub po pracy mam ciśnienie 92/51 lub 95/58 co robic z góry dziekuje

Witam!
Może Pan spróbować przyjąć mniejszą dawkę leków, np. pół tabletki jeśli bierze Pan całą (jeśli da się dzielić tabletki - proszę sprawdzić w ulotce) i jak najszybciej udać się do lekarza rodzinnego. Wartości ciśnienia są zbyt niskie i może Pan się po nich źle czuć.