Stosowanie Nerolen u 4-letniego dziecka

Witam moja 4 letnia córka ma przepisane od laryngologa krople z antybiotykiem nerolen a dopiero teraz po 55 dniach stosowania odebraliśmy wynik z wymazu z nosa wyszło moraxella catarrhalis kropla ma brać 10 dni z katarem lepiej ale nadal kaszle czy lekarz dobrze dobrał lek czy powinien być inny antybiotyk?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję kierować się zleceniami lekarza prowadzącego i udać się kontrolnie do lekarza prowadzącego. 55 dni? i teraz kolejne 10 dni? czy był wykonany antybiogram względem podanej bakterii?