Strzelanie kolan podczas biegania

Witam. Po 2 latach biegania czuje coraz bardziej kolana w tzw "zawiasach" czyli po bokach, czasami cos chrząka tu i tam, ale zazwyczaj bez bolu. Dziwna rzecz jest taka, ze biegalem 2 lata w Meksyku, a bol zaczal sie po powrocie do Polski. Czy moze byc to pogoda? Niedobor Kolagenu? Dziekuje za odpowiedz.

Radzę udać się na konsultację do fizjoterapeuty zajmującego się terapią manualną. Przyczyny mogą być różne i należałoby je ustalić w badaniu. Jeśli chodzi o zmianę klimatu to faktycznie nie raz słyszałem od pacjentów z bólami stawów, że w suchym klimacie dolegliwości zmniejszają się lub zanikają. Pozdrawiam