Szansa na całkowite zagojenie rany na wardze

Szanowni Państwo, półtora miesiąca temu rozcielam zebami wargę, zgłosiłam sie sie stomatologa (ukruszylam zeba), który ząbka dobudował i powiedzial, ze rana nie wymaga szycia. Obecnie pozostała mi kreska a po jednej ze jej stron jest wypukłość (na sluzowce ktora powoduje jakby odstawanie/ obniżenie wargi). Czy jest szansa ze to sie wchłonie ? Masuje to ale nie znika, staje sie bardziej plastyczne. czy jest szansa na całkowite zagojenie ? Jaki lekarz mi pomoże ? Dziękuje bardzo.

Mam wrażenie,że odpowiadałam już na to pytanie. Zalecam daleko idącą cierpliwość. Gojenie nie odbywa się natychmiast. Tkanki na przebudowę potrzebują czasu.Masowanie i ćwiczenie warg w postaci np. rozciągania i ściągania z pewnością przyśpieszą proces. Pozdrawiam