Sztywnienie karku a możliwość przyjęcia leków Dicloberl Retard, Mydocalm Forte i Apo-Napro

Usztywnilo mi kark z nie wiadomej przyczyny. Nie zawialo mnie ani nic nie strzyklo dzień wcześniej lekko bolało. Wczoraj na wieczór ból nie do wytrzymania. Zero ruchu w nocy żadna pozycja prócz siedzaca. Czy mogę brać Dicloberl retard dodatkowo mydocalm forte i apo-napro? Proszę o pomoc.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Lek mydocalm najprawdopodobniej będzie pomocny. Leki dicloberl i apo-napro są z tej samej grupy i nie poleca się ich stosowania jednocześnie. Proszę wybrać jeden z tych leków. Jeżeli objawy będą się utrzymywać konieczna będzie konsultacja lekarza.