Terapia odwykowa przy uzależnieniu od alkoholu

mój mąż jest w ciagu alkoholowym od miesiąca w tej chwili jest na detoxe jutro wyjdzie aż się tego boję chciałam bym mu pomóc ale nie wiem jak

Witam,
Pierwszym krokiem jest rozmowa z mężem czy w ogóle chce się leczyć ze swojego uzależnienia. Jeśli się na to zdecyduje, to kolejnym krokiem będzie poszukanie najbliższej poradni odwykowej i umówienie się na pierwszą rozmowę.
Pozdrawiam

Natychmiast powinien podjąć leczenie uzależnienia. Detox to nie leczenie uzależnienia. Jeśli tego nie zrobi powrót do picia to tylko kwestia czasu.