Trudności z oddychaniem u 22-latka

Witam ! Mam pewien problem, otóż grałem od dziecka do wieku 18-19 lat intensywnie w piłkę duzo tańczyłem, dzisiaj mam 22 lata, nadal czasem gram w pilkę, dużo chodzę, ale po intensywniejszej grze nawet 15 minutowej, czuje sie jakbym miał zaraz paść na ziemie i ciężko mi sie oddycha. i strasznie szybko sie mecze Mam skrzywioną przegrodę ale wczesniej nie mialem z tym problemu, chcialem zapytac, , ze moze miec to zwiazek z kondycja, lub jakims problemem z sercem?chociaz cisnienie mam dobre.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą wskazywać na nieprawidłowości w obrębie układu sercowo-naczyniowego czy oddechowego. Wskazana jest wizyta u lekarza.