Uczucie przerwy w biciu serca i lęk o życie

Mam pytanie. Mialam robione ekg i Holtera u kardiologa,odczytal wyniki i powiedzial ze jestem zdrowa ze nie ma sie czym martwic,a ja odczuwam ciagle przerwy w biciu serca,a na odcinku z ekg widze ze sa arytmie komorowe i nadkomorowe,czy lekarz mogl mnie oszukac,czy naprawde mam te arytmie?A w opisie napisal brak istotnych arytmii.Prosze o pomoc bo zwariuje z tymi przerwami w biciu serca,najgorzej jak jestem sama to sie boje ze zaraz serce mi stanie i przestane zyc.

Proponuję spotkanie z psychologiem. Opisane problemy mogą wskazywać na rozwijanie się zespołu lęku panicznego. Pozdrawiam