Uczucie uwierania podczas przełykania

witam od roku czasu mam uczucie lekkiego przeszkadzania podczas polykania z jednej strony, tak jakby jedzenie zahaczalo o migdal. migdalki powiększone ale wzgledem siebie symetryczne, po wizytach u laryngologów nic nie pomaga, szczepionki ismignen, nawilzanie gardła itp.. ,czasem wyduszam z niego takie biale milimetrowe kulki z krypt, wtedy przestaje uwierac, ale problem rozpoczyna sie po ponownym posiłku, non stop mnie cos tam uwiera, ostatnio czasem drugi migdalek podobnie daje o sobie znać.

Usuń te migdałki, nie czekaj na chorobę reumatyczną w przebiegu przewlekłego zapalenie migdałków podniebiennych. One są potrzebne tylko do ósmego roku życia.