Usunięcia macicy z przydatkami i stan zapalny rany

10 dni temu miałam operację usuńcie macicy z przydatkami. Wczoraj nie zdjęto mi szwów wdał się stan zapalny i dano antybiotyk. Nad raną mam zgrubienia a dziś pojawiły się też na wzgórku łonowym i miejsce to jest odrętwiałe. Czy brać antybiotyki stosować octenisept i czekać czy natychmiast udać się o lekarza?

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowna Pani - proszę udać się do lekarza - taki stan wymaga konsultacji i obserwacji

Pozdrawiam serdecznie, dr n.med.Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, Kraków

Proponuję pilnie udać się do operatora!!! Ja , nie znając przebiegu operacji ani stanu obecnego-nie potrafię powiedzieć nic konkretnego! zż