Wewnętrzne drżenie po przebudzeniu

Witam. Mam taki problem, że po przebudzeniu mam wewnętrzne drżenia jest to bardzo uciążliwe zwykle przechodzi to po kilkunastu minutach. Wieczorem też zdarza mi się odczuwać np. Wczoraj bardzo odczułam te drżenia. Co to może być ? Naprawdę mam już tego dość, jest to bardzo niekomfortowe uczucie.

Witam. Takie objawy najczesciej pojawiają się na tle psychogennym. W celu wykluczenia przyczyn somatycznych proszę zgłosić się do lekarza poz.