Wynik badań po stosowaniu leków Atoris i Lipanthynol

Witam. Mam wczorajsze wyniki badań: Transaminaza GPT / ALT - 57 oraz CK - (kinaza kreatynowa) - 418. Od 12 maja zazywałem naprzemiennie: ATORIS I LIPANTHYNOL 267M. Poziom cholesterolu obnizył się do 192, ale pojawily się te nie[okojace wyniki. Leki przestałem brać 30 czerwca (bo juz wtedy były złe wyniki). Po 2 tygodniach bez leków, wyniki nadal są złe. Co to dla mnie oznacza i jak temu zaradzić? Krzysztof K.

Jest możliwość ze ma pan podwyższone CK i już. Powinno się oznaczyć CK przed leczeniem chypercholesterolemi. Niech pan poczeka jeszcze miesiąc ponownie oznaczyć CK i jeśli będzie podobny to razem z lekarzem można powoli ponownie wprowadzić leki przeciwcholesterolowe.