Wynik Ca-125 u 47-letniej kobiety

Kobieta 47 lat, Witam serdecznie odebrałam wynik Ca-125 : 23,32 normy podane to 0,00-35,00 U/ml. Czy mój wynik jest prawidłowy?

Kto zlecił wykonanie tego badania i w jakim celu? Marker Ca-125 nie jest wybiórczo charakterystyczny dla jednego nowotworu , ani nawet -dla jednej choroby! Proszę omówić temat z lekarzem zlecającym badanie! W każdym razie , chyba jasne jest , że wynik jest w granicach normy!!! zż