Wypadanie włosów i stosowanie preparatów

Mam problem z wypadającymi włosami. Od ponad roku korzystam z loxon 5 % i jak dotąd nie widzę efektów. Ostatnio zakupiłem preparat pharmaceris do intensywnej kuracji symulującej wzrost włosów. Pytanie, czy mogę stosować obydwa te specyfiki?

Jeśli Loxon nie pomógł przez rok, to już raczej nie pomoże. Najlepiej będzie pójść do dermatologa i określić, jaki to rodzaj utraty włosów, od tego zależy wybór preparatów.