Wypełnienie i korekta nosa

Witam. Chcialabym przeprowadzic korekte nosa wypelniaczem. Chce zniwelowac garbek wymodelowac czubek nosa. I tu pojawia sie moje pytanie gdyz zalezy mi na wypelniaczu Radiesse- czy tak jak kwas hialuronowy mozna go aplikowac na czubek nosa? Chodzi o wypelnienie bruzdy ktora przechodzi przez srodek nosa.

Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry,
preparat powinno dobrać się w zależności od potrzeb Pacjenta, jego skóry i innych czynników, które mogą mieć wpływ na finalny efekt zabiegu. Zapraszam na konsultację.
Pozdrawiam